سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

هر زمان نو می‌شود دنیا و ما

بی خبر از نو شدن اندر بقا

این بهار سبز بعد از برگ‌ریز

هست برهان بر وجود رستخیز

حکایت نو شدن دنیا و آدمی، حکایت دیرینه و دل‌نشین است که گاه در قالب روز و ماه و فصل رخ می‌نماید و گاه در هیأت دل و جان آدمی و بهار سبز، همواره نوید بخش این نو شدن بوده و با نسیم ملایم روح افزایش، تنهای خسته و تنها را به برخاستن و گام نهادن در مسیر بالندگی فرا خوانده است.

بالندگی، البته تنها از آن درختان تنومندی است که اگر چه برگریزان داشته‌اند، اما ریشه‌های استوار و پایدارشان، بقای سالیان دور و درازشان را تضمین کرده است.

و این خجسته روزی است که بنیان حمایت از مبتکران اصفهان، با تنومندی و استواری دیرینه‌اش به استقبال بهار می‌رود تا بالندگی دیگری آغاز کند و با تمام دشواری‌ها که در پاییز و زمستان سپری کرده، به روی دنیای نو لبخند زند و زندگی بیافریند و این حکایت تمام شرکت های بزرگ در جهان است که در چرخه افت و خیز می‌افتند و بعد، با مجاهدت و تلاش، جهشی دیگر را رقم می‌زنند که حقیقت خیز بزرگ است و رستخیز.

سال حمایت از کالای ایرانی، ‌برای خانواده بزرگ بنیان، سال سرنوشت‌سازی است، از آن‌ روی که بناست گسترش فعالیت‌هایش را برنامه‌ریزی کند و با حضوری مؤثر و پررنگ‌تر در استان، افزایش ثروت و کاهش زیان را رقم زند و با بهبود ساختار مالی و توسعه عملیات داخلی و با تکیه بر ظرفیت و توان بالای مبتکران و استفاده از شبکه گسترده شعب خود، خدمات بیش‌تر و بهتری را به اعضای وفادار خود ارائه کند تا با ورود به مسیر خروج از زیان و خلق سود، رضایت سهام‌داران ارجمندش را فراهم سازد.

از این‌ روی، سه برنامه علمیاتی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، چراغ راه ماه‌های پیش‌روی مدیران و کارکنان بزرگ‌ترین بنیان خواهد بود تا با تلاشی دوچندان برای عبور از موانع ساختاری اقتصاد و فضای کسب و کار و دشواری‌ها و ناهمواری‌های مسیر رشد و توسعه، تحقق اهداف عملیاتی را رقم زنند.

ضامن اصلی تحقق این آرزو، انگیزه، تلاش و نوآوری همکاران جوان،‌ تدبیر و مدیریت همکاران با سابقه و مجرب و نظرهای مشورتی مبتکران و فرهیختگان ایران در سایه اعتماد و پشتیبانی اعضای گرانقدر و حمایت‌های دستگاه های اجرایی و اسپانسران بنیان است.

روابط عمومی بهما، ضمن عرض تبریک فرارسیدن نوروز اسلامی، به تمامی اعضای محترم و خانواده گرامی آنان، مبتکران و اسپانسران ارجمند، اساتید فرهیخته دانشگاه،‌ سهام‌داران گرانقدر و تمامی ذی‌نفعان بنیان حمایت از مبتکران اصفهان، سالی پربار و سرشار از موفقیت و سرافرازی را آرزومند است. باشد که با توکل به فضل بی‌پایان الهی و تعهد و تلاش تمامی همکاران، تحقق کامل اهداف بنیان را در سال حمایت از کالای ایرانی به نظاره بنشینیم.انشاالله

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *